Prosinec 2011

Dobrý skoro večer

31. prosince 2011 v 17:08 | MisulkaSims |  Deník
Ahojec...

Tak jak se máte? Víte, že je silvestr? asi ano, že? Já se vám přiznám, že jsem to nevěděla. Vlastně celý dnešek jsem byla trochu mimo. Dělala jsem matematickou olimpiádu :-D, jsem na sebe fakt hrdá. I když myslím, že jsem to vyřešila špatně. Co jste dělali vy, nebo co plánujete dělat? Začínám mít trochu obavy ze školy, nebo jako já vím, že když tu teď mluvím o matematické olimpiádě, tak to asi nevypadá. Ale z matiky mi hrozý trojka, tak sem si říkala, že když udělám olimpiádu, třeba mi dá dvojku :-D. Budu si muset zase zvyknout chodit brzo spát a brzo vstávat. Třeba zrovna včera jsem šla spát po půlnoci, což za není tak hrozný, takže už si pomalu zvykám ne? :D V kolik chodíte spát vy?
No nic, teď jsem si přečetla článek a zní dost nesmyslně, tak jsem zvědavá, jak se vám podaří na něj odpovědět, jestli vůbec. Zítra nafotím první díl minikomixu...tak se zatím mějte :-) a užíte si Silvestra :-)

Chystám minikomix

30. prosince 2011 v 17:42 | MisulkaSims
Chystám minikomix. Text jsem napsala už před týdnem, ale až dneska mě napadlo, že bych z toho mohle udělat minikomix. Půlku už mám nafocenou, takže je možné, že bych to přes výkend mohla dodělat. O čem to bude? Vlastně by bylo lepší kdybych to sem dala o Vánocích protože by to měl být vánoční minikomix, ale mě se vážně nechce čekat rok! :-D. Dávám sem dvě fotky, které nejsou úvodka a myslím, že vám ani neprozradí děj :-D.Kontrola spřátelených blogů

28. prosince 2011 v 15:16 | MisulkaSims
Nadpi snad jasný všem ne? Vím, že takle o vánočních prázdninách to je pitomí, ale všimla jsem si, že spoustu sbéček na můj blog kašle.
Takže kdo má zájem být stále sb do komentů
přezdívku
blog

-Vím, že tu teď moc nejsem a asi ani moc nebudu, ale sb obíhám a pokud má někdo s obíháním problém tak se nezapisujte. Že nebudeme sb neznamená, že na váš blog nebudu chodit. :-)

Magda a Drak 8.

25. prosince 2011 v 10:23 | MisulkaSims |  Rodiny
Tak jsem si konečně zase zahrála za Magdu a Dráčka :-)


Veselé Vánoce

24. prosince 2011 v 12:28 | MisulkaSims |  Download-z internetu
Veselé Vánoce všem. Ráda bych vám napsala nějaký delší článek. Myslím, že se tu možná ještě večer objeví. Bohužel jsem jaksi zapoměla kam jsem schovala dárky, takže asi budu moset koupit nové. Ach jo, to jsem celá já. Každopádně si všichni užijte Vánoce ať se vám vyplní všechna přání. Přidávám ještě pěkné Vánoční oblečko.Vaše (momentálně pěkně vystresovaná) MisulkaSims

HL.c - 1.díl Jistá nespolehlivá osoba

23. prosince 2011 v 10:43
S prvním dílem jsem si, ale dala na čas, že? Snad to nevadí, je celkem dlouhý, ale nic pořádného se zatím nestane. Musím udělat úvodní obrázek, ale zatím se mi moc nechce. Takže se na mě nezlobte...budou přece Vánoce ne? =D Jestli si chcete osvěžit paměť úvod je-zde


Po dlouhé době vás zase zdravím

22. prosince 2011 v 15:26 | MisulkaSims
Zdravím vás všechny

Doufám, že ste na mě nezapoměli. Ano, já vím dlouho jsem se neukázala, ale mám pro to velmi dobré důvody. Měla jsem otřes mozku. Upřímě to nikomu nepřeji zažít. Přectavte si, že mě odvezla sanitka :-D. A aby toho nebylo málo, myslela jsem si, že je naším prezidentem Havel, pěkně jsem se před těmi doktory ztrapnila. Teď si o mě zjevně všichni myslíte jak jsem pitomá, že? Ale já si to o sobě myslím taky.
Snad jste si mě sbénka nesmazaly a vy všichni mě uvítáte zpátky. Budu se vám to snažit vynahradit jak jen bude v mých silách. Ale jak všichni víme Vánoce klepou na dveře a já je nechci ztrávit na počítači.

Ach jo...

9. prosince 2011 v 17:34 | MisulkaSims
Pochybuji, že to někdo bude chtít číst takže vám to řeknu hned na začátku. Pauza. Myslím, že tohle není nějak extra dobrý blog, existuje spousta mnoohem lepších a já zkrátka chtěla patřit mezi ně. Jenže nepatřím a nikdy nebudu. Snažila jsem zlepšovat, snažila jsem se být dobrá, ale nejsem. Chodím sem každým dnem a pokaždé oběhnu sb. Snažím se, moc se snažím a nikam to nevede! A to nejhorší je, že poslední dobou dostávám dost špatné známky. Já nikdy nepatřila mezi ty nejchytřejší a nejlepší, ale nebyla jsem nejhorší. Byla jsem vždy lehce nad průměrem- a teď je to všechno pryč. Nechápu proč jsem byla tak pitomá a odešla pryč na jinou školu, kde se každý den všichni šprtají. Tohle vážně není můj styl a vážně mě to nebaví! Jenže celý život není můj styl a já musím dělat to co mě nebaví! A tenhle blog mi v tom překáží. Vy všichni mi překážíte v tom, abych dělala to co mě nebaví. Já vím, zní to hloupě, ale celý život je hloupý! A teď se sem připletla ta strašná situace o které tu nechci psát. Nechci končit, protože já se vrátím, proto bych chtěla poprosit sb aby si mě nemazali. Na jak dlouho? možná jen přes výkend, možná na týden, možná na měsíc. Každopádně je mi to velmi líto a upřímě velmi pochybuji, že jste to někdo četl. Takže mějte se tu hezky, všem přeji hodně štěstí a hodně návšťevnosti... (zatím) sbohem.

Kresbička :-D

8. prosince 2011 v 18:55 | MisulkaSims |  Deník
Další kresbička, kterou jsem dělala z nudy ve škole :-D